Narantal

Eventy

 

Rekonstrukcje

Proponujemy organizację rekonstrukcji i inscenizacji bitew, wydarzeń historycznych, biografii. Nasze wydarzenia tworzymy od początku do końca, zapewniając wszystkie niezbędne elementy włączając w to m.in.:

 Aktorów
Zwierzęta
Sprzęt
Pirotechnikę
Profesjonalne nagłośnienie
Efekty specjalne
Profesjonalny scenariusz z konferansjerem,
Ekspozycje stałe 

Pokazy

Proponujemy organizację przedstawień, pokazów, oprawę uroczystości, poczty sztandarowe, warty honorowe , pokazy mody i inne atrakcje.

Nasze imprezy tworzymy z wielką starannością o detale, posiadamy wierne repliki strojów i broni z różnych epok, współpracujemy z uznanymi historykami i reżyserami ds. militariów i koni.

Organizujemy pokazy będące głównym wydarzeniem imprezy oraz mniejsze mogące pokazać tylko wybrane elementy.  Nasze atrakcje dopasowujemy do oczekiwań publiczności zarówno wymagającej – np. historyków  – jak i dla dzieci.

Akcje Promocyjne

Proponujemy organizację akcji promocyjnych  zarówno dla firm oraz instytucji jak i dla różnych projektów i przedsięwzięć. Nasze akcje nawiązują do wybranych wydarzeń historycznych. Ich skuteczność wynika przede wszystkim z udziału koni, a więc pozytywnego oddziaływania pozwalającego zaangażować emocje i wywrzeć większy wpływ na ich uczestników. Braliśmy udział w licznych wydarzeniach, m.in. promocjach restauracji, sklepów, szlaków turystycznych, zdrowego stylu życia, etc.

 

Promocja Regionu

Zajmujemy się promocją regionu  wytyczając szlaki turystyczne, organizując zloty i rajdy. Wspieramy rozwój agroturystyki oraz pomagamy nawiązywać relacje lokalnym gospodarzom, tak aby mogli trafić w gusta jak największej liczbie gości. Ukazujemy walory przyrodnicze regionu i zachęcamy do aktywnego wypoczynku.

 

Szkolenia

Proponujemy szkolenia specjalistyczne organizowane w sposób tradycyjny (w salach) oraz w nietypowy sposób – w połączeniu z zajęciami praktycznymi i aktywnością na świeżym powietrzu. Nasze szkolenia obejmują:

 BHP,
Przeciw pożarowe,
Pierwszej pomocy
i inne

A także szkolenia z zakresu:
Kompetencji interpersonalnych,
Komunikacji,
Budowania zespołów,

 A to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.